AGENT PZU Z WROCŁAWIA. ZADZWOŃ I POROZMAWIAJ +48 883 960 444

 | WIOSENNE ZNIŻKI NA UBEZPIECZENIA PZU | SAMOCHÓD -15% | FIRMA -40% | DOM/MIESZKANIE WARIANT ALL RISK -50%

Dlaczego warto ubezpieczyć dom lub mieszkanie

Ubezpieczenie Domu i Mieszkania PZUW artykule tym postaramy się przedstawić podstawowe zagadnienia związane z ubezpieczeniem domu i mieszkania w PZU.

Poruszone będą tematy związane zarówno z powodami dla których warto zabezpieczyć się od niespodziewanych wypadków losu jak i same korzyści podjęcia takiego wyboru płynące.

Zapraszamy do interesującej i wartoścowej lektury.

 

 

Nieprzeciętna wartość naszego domu.

Dom, mieszkanie to rzeczy na które często pracuje się latami pełnymi wyrzeczeń. Odmawiania sobie innych doraźnych przyjemniści a często nawet rzeczy ważnych. Niestety prawdą jest, że dom można stracić w bardzo krótkim czasie, czasem nawet jednej chwili. Nieprzewidziane wypadki losu, żywioły natury, inni ludzie. To siły, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo naszego domu, czyli w prostej lini na bezpieczeństwo nas samych.

 

Niebezpieczeństwa czekające na Twoje domostwo

Pożar, wybuch gazu, zalanie wodą przez sąsiada z góry, powódz. To tylko niektóre z zagrożeń czekających na Twoje schronienie. Większości z nich nie da się w żaden sposób przewidzieć. Ani wadliwa instalacja gazowa, ani złodziej, ani też powódź nie zapowiedzą się przecież za wczasu. Byśmy wiedzieli kiedy się ich spodziewać i mogli być przygotowanym na tę sytuację. Przykładowo nie mogąc jej powstrzymać, ale przynajmniej zmniejszyć jej skutki.

 

Korzyści płynące z ubezpieczenia domu lub mieszkania w razie zagrożenia

Doskonałym sposobem na pokrycie strat związanych z nieprzewidzianymi wypadkami losu, które mogą dotknąć naszych domów jest ubezpieczenie ich. Składki nie są wygórowane, zaś w momencie zajścia potrzeby skorzystania z pomocy ubezpieczyciela, ten udziela jej. Nawet, jeśli dokonujemy wpłat od niedługiego okresu czasu i nasze wpłaty nie uzbierały się na jego koncie w duże sumy.

 

Co może obejmować ubezpieczenie domu lub mieszkania

Może ono obejmować nie tylko sam budynek, jego infrastrukturę stałą ale także elementy ruchome będące jego wyposażeniem. Ubezpieczymy więc także sprzęt RTV i AGD, dzieła sztuki, meble, antyki i inne szeroko rozumiane wyposażenie naszego domu.

 

Rodzaje ubezpieczeń domów i mieszkań

Przeczytaj więcej o: ubezpieczeniu domu i mieszkania.

Dlaczego warto ubezpieczyć dom lub mieszkanie 0 out of 5 based on 0 ratings.